Chovatelská stanice Brdské zlato

Zkoušky - CH CZ & PL Power of Love Brdské Zlato

30. a 31.11.2021 se konaly VZPR v Rokycanech. Zkoušky to byly velice těžké, hodně pejsků vypadlo a hodně jich spadlo do II. nebo III. ceny. Na těchto zkouškách si vybojoval své "U" i náš Pino - CH Power of Love Brdské zlato. Díky limitní známce sice ve III. ceně, ale jinak má tabulku moc krásnou a od rozhodčích dostal pochvaly hlavně za nos, temperament a perfektní přinášení. Moc gratulujeme! 

Na tradičních PZ Aros cup 2021 v Dolních Habarticích zazářil opět Pino - CH CZ & PL Power of Love Brdské zlato a opět se stejně jako v loňském roce stal Vítězem zkoušek s tituly CACT a CCT! Moc gratulujeme!

28.9.2020 KPZ Těškov - Pino - CH CZ & PL Power of Love Brdské zlato šel skvěle až do předposlední disciplíny - vlečky pernaté. V prostoru vleček bylo hodně zvěře, viděli jsme tam běhat zajíce i srnčí. To pak byla pro hodně psů velká komplikace. Pino svou vlečku nakonec zvládl, ale za 2 a tedy celkově II. cena.

Pino

13.9.2020 Se konal tradiční Aros Cup - KPZ v Dolních Habarticích. Štěstí tam konečně přálo našemu Pinovy - CH CZ & PL Power of Love Brdské zlato, který zkoušky vyhrál v I. ceně s tituly CACT a CCT.

Pino - I. cena, CACT, CCT, Vítěz zkoušek

11.7.2020 - Na závěr výcvikového tábora v Roudné se konaly klubové ZVP pod záštitou RK. Pino - CH CZ & PL Power of Love Brdské zlato měl smůlu na handlingu, kde mu silný vítr a déšť zahnaly druhou kachnu z dohledu a do rákosí. Jinak pracoval velice pěkně. Za limitní známku z handlingu spadl do II. ceny.Výborně se dařilo Pinovu synkovi Xmas Angel od Kamenné hradby, který složil zkoušky v I. ceně s tituly CACT a CCT. Všem moc gratulujeme a děkujeme za účast!

14.9.2019 - Zkouškoval také Pino - CH CZ & PL Power of Love Brdské zlato. Pino skončil na skvělém 2. místě, jen bohužel v II. ceně - u kačenky nevydržel a udělal dva kroky ještě před povelem k přinesení. Jinak pracoval moc hezky. Držíme palce na další zkoušky!

Pino

6.7.2019 získal Pino - CH CZ & PL Power of Love Brdské zlato na SZVP v Roudné II. cenu - trochu mu to pokazila panička, která dala na handlingu špatný povel a Pino vyrazil pro kachnu předčasně ...

7.7.2018 složil Pino - CH CZ & PL Power of Love Brdské zlato klubové SZVP na Výcvikovém táboře v Roudné. Dařilo se mu moc dobře, získal I. cenu a krásné 3. místo.

20.8.2017 - Dnešním dnem se i náš Pino - CH CZ & PL Power of Love Brdské zlato zařadil mezi lovecky upotřebitelné psy. Složil ZVP v I. ceně a stal se Vítězem malých plemen. Moc gratulujeme a těšíme se na společné hony!