Chovatelská stanice Brdské zlato

Zkoušky - JCH, CH PL, CZ CH práce Power of Sol Brdské Zlato "U"

28.9.2020 KPZ Těškov - Perfektní výkon podala Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" , došla v I. ceně s tituly CACT, CCT, stala se Vítězkou zkoušek a tímto posledním CACTíkem se stala také Championkou práce pro lovecký výkon! Moc gratulujeme!!!

Eriska

13.9. Se konal tradiční Aros Cup - KPZ v Dolních Habarticích. Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" byla moc šikovná a složila zkoušky v I. ceně na krásném 3. místě.

1.7.2020 - Na závěr výcvikového tábora v Roudné se konaly klubové ZVP pod záštitou RK. Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" tentokrát trochu pozlobila s přinášením a absolvovala také v II. ceně.

Naše odchovy nám stále dělají velkou radost. Dva stateční nás letos reprezentovali na MSR, kde jsme tentokrát chyběli. Oba bojovali statečně a zkoušky si v krásné atmosféře užili. Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" i Maybe - DualCH CZ Make Right Decision Brdské zlato "U" složili zkoušky ve II. ceně. Syn naší Sárinky - DualCH Deep Desire Brdské zlato "U" Enzo Golden Sirius si vedl ještě lépe a získal I. cenu a titul r.CACT. Moc děkujeme za krásnou prezentaci!

ZPR v Kařeze byly opravdu hodně těžké, všechny disciplíny v jeden den. V I. ceně je dokončil pouze jeden jediný pes - vítěz zkoušek. Všichni ostatní se limitními známkami dostali do II. nebo III. ceny, nebo zkoušky nedokončili. Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" slízla také jednu limitní 2 na handlingu na poli, ale jinak pracovala výborně a zaslouženě vybojovala nádherné 2. místo z 18 startujících i když s II. cenou. Zkoušek se zúčastnil také Maybe - DualCH CZ Make Right Decision Brdské zlato "U" a i on spadl limitní známkou do III. ceny i přes pěkný výkon. Jsme na oba dva moc pyšní, děkujeme za krásnou prezentaci a posíláme velkou gratulaci!

Eriska

6.7.2019 - Na SZVP v Roudné získala Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" I. cenu a zkoušky dokončila s jedinou trojkou.

Na Podbrdském poháru úžasně zazářila naše temperamentní pracantka Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" . Pracovala s radostí a temperamentem po oba dny i přes úmorné vedro. V sobotu 1.6. absolvovala KLZ v I. ceně s titulem r.CACT, na celkovém 2. místě. V neděli 2.6. pracovala stejně skvěle na KZVP, kde získala také I. cenu, titul r.CACT a 3. místo. Titul byl za šampionem, takže se Erisce počítá a už je jen poslední krůček od titulu CH práce. Moc držíme palce, aby se ho povedlo splnit! V součtu obou dnů, v celém Podbrdském poháru, byla Eriska ze všech pejsků nejlepší a stala se Vítězkou Podbrdského poháru 2019! Moc gratulujeme, jsme na Vás holky pyšní!

14.-15.10.2018 - Na KVZPR v Kařeze se úžasně dařilo Erisce - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" , která získala I. cenu, CACT, Nejlepší pole a stala se celkovou Vítězkou zkoušek! Moc k velkému a zaslouženému úspěchu gratulujeme!

Eris

7.7.2018 složila Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" SZVP na výcvikovém táboře v Roudné v I. ceně a na pěkném 4. místě

9.-10.6.2018 - Na poli pracovním bojovala pro změnu Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" a to na oblíbeném Podbrdském poháru. V sobotu na LZ pracovala moc krásně a dokončila je v I. ceně a dokonce i s titulem r.CACT. V neděli na ZVP malinko pozlobila paničku s aportíkama a spadla tak do II. ceny, ale jako vždy měla excelentní disciplíny jako je vyhledávání a dohledávky. je to prostě torpédo :o) Moc gratulujeme!

9.9.2017 - Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" získala na Arosově poháru - PZ v Děčíně I. cenu a umístila se na celkovém 3. místě z 12 startujících retrieverů.   

29.7.2017 Se Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" zúčastnila s paničkou SZVP v Kařeze. Eriska excelovala jako tradičně v rákosí svým temperamentem, ale limitní známka z markingu jí hodila do II. ceny.

17.-18.6.2017 - Pohár hradu Valdek: Na zkouškách s námi bojovala oba dva dny také starší sestřička Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U". Oba dva dny pracovala moc krásně a se svým enormním temperamentem. Ten jí stál v sobotu I. cenu na LZ, kde na barvě byla po dlouhééém čekání příliš zbrklá a získala limitní známku 2 a tím i II. cenu, ovšem s bezkonkurenčně nejvyšším počtem bodů :o) V neděli Chodila Eriska také výborně, ale bohužel se jí nepovedla poslední disciplína - vlečka srstnaté a vypadla. I tak moc gratulujeme ke krásné práci, jsme na Vás pyšní!

10.-11.6.2017 - Podbrdský pohár - Moc šikovná byla i Bisuky dcera Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U". LZ zvládla v I. ceně a s titulem r.CACT, na ZVP udělala stejnou chybu jako mamka a vybojovala II. cenu. Celkově se umístila hned za maminkou na 4. místě.

 

V sobotu se v Děčíně konal tradiční a oblíbený Arosův pohár - klubové PZ. Svou první vyšší loveckou zkoušku tam složila naše Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" ä získala tak loveckou upotřebitelnost. Eriska pracovala celé zkoušky moc hezky s velkým temperamentem. Na všech discplínách měla 4, malé zaváhání bylo na kachně z hluboké vody - 3 , ale kritická byla poslední disciplína, kde Erisku její temperament stál I. cenu, protože dostala 2 z vodění ... Ale je to moc šikovná mladá fenka a určitě se povede i ten její temeprament časem malinko usměrnit ;o)

14.11.2015 Eriska - JCH, PL CH, CZ CH práce Power of Sol Brdské zlato "U" složila v 7 měsících svou retrívří maturitu OVVR s krásným výsledkem. Eriska má v tabulce samé 4, jen aport z vody za 3 a oba aporty byly se zvěří! Jsme na malou šikulky moc pyšní!