Domů / Home

Novinky / News

O nás / About Us

Naši psi / Our Dogs

Krycí psi / Stud Dogs

Zkoušky/Working tests

Štěňátka / Puppies

Výstavy / Dog shows

Odchovy / Bred by us

Fotogalerie / Gallery

Videa / Videos

Odkazy / Links

Kontakt / Contact

In memoriam

Edward

 

ŠTĚNĚČÍ NOVINKY

VRH Joy

V pátek 14.10. jsme opět navštívili Štěňátka naší Tessinky - Energy Angel Brdské zlat o "U" a Bowieho - Dewmist Rainbow Warrior. Je jim již 7 týdnů a vyrostla opravdu do krásy. Vrh je velice vyrovnaný, všechna štěňátka mají silné kostry, výrazné hlavičky, spoustu světlé krémové srsti, velmi pěkně vyvinuté předhrudí a jsou dobře zaúhlená. Při očkování, tetování a čipování byla štěňátka moc statečná a pěkně se nám povedlo i focení v postojích. Na nové páníčky čekají ještě 2 kluci a jedna holčička. 

           

                       

Tessinky - Energy Angel Brdské zlat o "U" a Bowieho - Dewmist Rainbow Warrior štěňátka VRH Joy rostou jako z vody a jsou jim už 3 týdny. Tessinka pořád hodně kojí, ale prckové už se učí i papkat mlíčko z mističky a jde jim to také moc dobře. Vrh je velice vyrovnaný a štěňátka krásně rostou. Už jim jde moc dobře i chůze a užívají si za pěkného počasí pobytu venku na zahrádce. Některá štěňátka jsou ještě volná.

Vrh Joy - 3 týdny 

28.8. Tessinky - Energy Angel Brdské zlat o "U" štěňátka krásně rostou a Tessinka o ně vzorně pečuje. Přibírají přímo bleskovou rychlostí a mimo horka je nic netrápí. Pomalu jim černají tlapky a čumáčky v galerii jsou jejich nové fotky se slušivými obojky :o)

V noci z 23. na 24.8. se Tessince - Energy Angel Brdské zlat o "U" a Bowiemu - Dewmist Rainbow Warrior narodila krásná štěňátka. Porod byl rychlý a bez komplikací. Tessinka byla moc šikovná a statečná. Štěňátka váží 480-475g, jen jeden klučík má 425g. Všechna štěňátka jsou světlá, s velkou chutí do života a také k jídlu. Do rána už stihla krásně přibrat. Tessinka se o svoje první štěňátka moc hezky stará. VRH Joy čítá 7 štěňátek, 4 kluky a 3 holčičky.

20. a 22.6.2011 byla v Belgii nakryta Tessinka - Energy Angel Brdské zlat o "U" krásným mladým psem Dewmist Rainbow Warrior. Výlet do Belgie jsme si moc hezky užili, Tessince dělala společnost sestřička Wendy. Kathy a její rodině moc děkujeme za milé přijetí! Pevně doufáme, že nám ultrazvuk za tři týdny potvrdí Tessinky březost. Tessinky vrh bude zapsán na naší CHS, ale odchován doma v Praze u jejích páníčků samozřejmě s mou pomocí. Všechny informace o tomto spojení najdete ZDE.

Bowie a Tess po krytí