Domů / Home

Novinky / News

O nás / About Us

Naši psi / Our Dogs

Krycí psi / Stud Dogs

Zkoušky/Working tests

Štěňátka / Puppies

Výstavy / Dog shows

Odchovy / Bred by us

Fotogalerie / Gallery

Videa / Videos

Odkazy / Links

Kontakt / Contact

In memoriam

 

JCH  SK & CRO, CH CZ Caline Bambou du Bois de la Rayere "U"

"Báša"

Chovná fena

Čekatelka titulů Polský, Slovenský a Maďarský Champion a Český šampion práce

31.8.2007 - 22.4.2020

Bambou - 12 měsíců     Bambou - 20 měsíců

Chovatel: Mr. Bruno Facq

Majitel: MVDr. Libuše Štorková & Mgr. Martina Hrebičková

 • Datum narození: 31.8.2007

 • DKK: BB

 • DLK: 0/0

 • OCD: negativní

 • Genetické testy: GR PRA1 N/N, PRA-prcd N/N, GR PRA2 N/N

 • Vyšetření očí: negativní (22.1.2014)

 • Dědičná onemocnění srdce a štítné žlázy: negativní

 • Výška: 53cm

 • Váha: 28kg

 • Chrup: plnochrupá, skus nůžkový

 • Příbuznost: 10 generací 11,56%, 12 generací 14.76%

 • Zkoušky: OVVR - plný počet bodů, vítěz zkoušek, cvičné PZ Roudná 2009 - 2. místo, SZVP III. cena, 1. ročník Aros Open Cup . PZ II.cena a Vítěz zkoušek, MVZPR III. cena, KPZ - I. cena, plný počet bodů, CACT, 3. ročník Aros Open Cup (PZ) - I. cena, KSZVP I. cena

 • Výstavy: 4x VN1, BIS4 Baby, BIS3 Puppy, 7x CAJC, 3x BOB Junior, 5x r.CAC, 9x CAC, Národní vítěz, r.CACIB

Bambou jsme si přivezli z Francie společně s kamarádkou Martinou. Jsme moc šťastné, že jsme získali důvěru tak skvělých chovatelů, jako jsou Martine Vesly a Bruno Facq a máme fenečku po tak krásných a šikovných rodičích. Je to skutečně splněný sen v který jsme ani nedoufali. Bambou nám dělá samou radost. Na výstavním poli si vede skvěle a už má na kontě spoustu titulů z několika zemí. Prokazuje také po rodičích výborné pracovní vlohy, výborný nos a lásku k aportování. Nejraději pracuje se zvěří a miluje vodu. OVVR vyhrála s plným počtem bodů a aportem se zvěří. Skvěle si vedla na neoficiálních PZ v Roudné, kde získala 2. místo hned za naší Corinkou a pak složila také velice těžké KSZVP v Karlových Varech. Na opravdovém honu v bažantnici pracovala hned od počátku jako starý mazák s velkým zápalem a nasazením. Největší radost máme z jejích krásných zdravotních výsledků. Na počet kamaráda Arose Příběnice letos vyhrála 1. ročník Aros Open Cup a složila tak PZ v II. ceně. Povedlo se jí složit i obtížné MVZPR a tím získat titul "U". Po druhém vrhu vystřihla na táboře v Roudné KPZ v I. ceně s plným počtem bodů a titulem CACT, r.CACT dostal na těchto zkouškách její syn Rooney.

Bášenky první štěňátka jsou zatím psí puberťáci, kteří mají všechno před sebou. Zatím je to vrh velmi typově vyrovnaný. Štěňátka jsou temperamentní a nadějná. První z nich už si zkusila výstavy s pěknými výsledky (BOB Puppy, BD2, BD4, BB3, r.CC, 4x CC, 2x BOB Junior, BOS Junior, BOS, CAJC, 2x r.CAC). Rooney - Give Me Good Stuff Brdské zlato už má za sebou i OVVR s krásnou I. cenou a aportem se zvěří a ve dvou letech složil KPZ s I. cenou, plným počtem bodů a titulem r.CACT. Alice - Give When You Get Brdské zlato složila velmi úspěšně RBP2. Držíme palce do dalšího výcviku! První zdravotní výsledky tohoto vrhu je DKK 1x AA, 1x BB, 1x AC, 2x CC a DLK 4x 0/0 a 1x 0/1.

Bášenky druhá štěňátka už také začala jezdit na první výstavy. Výsledky jsou zatím krásné: 2x BIS Puppy, BIS4, 2x BIS2, 3x BOB Baby, 5x CCQ, 5x CAJC, 2x BOB Junior,2x r.CAC, 6x CAC, BB4, 2x BB2, 4x BOS, 3x BOB, BIG, 3x r.CACIB, Juniorchampion Estonska, RKF CH. Štěňátka jsou velmi nadějná v exterieru, ale i vlohová a mají výborný temperament. Kirunka zvládla bravurně OVVR v I. ceně na celkovém krásném 3. místě. OVVR úspěšně zvládli i Badík a Elzička. Badík složil CT zkoušku na plný počet bodů! Flo úspěšně startuje na WT ve třídě E. Zdravotní výsledky tohoto vrhu jsou: DKK 4x AA, 1x BB, 1x BC, 3x CC, DLK 9x 0/0.

Třetí štěňátka Výstavní výsledky: V1 VTM, 3x V2, 2x V1 CAJC, BOJ, 4x r,CAC, CAC, KV, Vítěz Dětřichova. Dorotka zvládla OVVR s plným počtem bodů a Finny OVVR v I. ceně s jedinou 3. Finnuška pak excelovala na svých prvních loveckých zkouškách, kde na derby vyhrála PZ s titulem CACT a ZVP složila v I. ceně. I další derby zvládla s PZ i ZVP v I. ceně a složila úspěšně také LZ. Finny zvládla také KVZPR v I. ceně a získala titul "U" a v roce 2018 dokázala s plným počtem bodů v pekelném vedru vyhrát ZPR v Blevicích s velkým titulem CACT. Také Dorotka Už má složené vyšší lovecké zkoušky PZ. Zdravotní výsledky jsou: DKK 1x CC, 2x BB, DLK 3x 0/0.

Bášenky potomstvo

VRH Give - Abinvale Traguardo x JCH Caline Bambou du Bois de la Rayere

VRH Let - CH Ritzilyn Rick O´Shay x CH, JCH Caline Bambou du Bois de la Rayere "U"

Vrh Quantum - Rayleas Mister Copper x CH & JCH Caline Bambou du Bois de la Rayere "U"

Pětigenerační průkaz původu s fotografiemi a informacemi

Bambou fotogalerie - štěňátko & slečna & dospělák & 1. vrh & 2. vrh & 3. vrh

Trialer ,CH Furyo Noroy du Plessy

ICH, Multi CH, Trialer Stormerick Solomon's Seal
 

SH.CH. Stormerick Solomon  JW

Stormerick  Kiss from a Rose

Vice et Versa du Bois de la Rayere

Multi CH Beeangee Jumping Jack Flash

ICH Alibren Mon Cheri avec Stanroph

ICH, DUALCH, Multi CH Tommy Girl du Bois de la Rayere
 

SH.CH. Stanroph Squadron Leader

SH.CH. Steval Mickey Finn at Ivycrest

Stanroph Shere Fantasy

Multi Ch.et Trialer Moon Light du bois de la Rayere

 

CH. Mabella James v.d. Beerse Hoeve

Arbutus Ladysmith