Domů / Home

Novinky / News

O nás / About Us

Naši psi / Our Dogs

Krycí psi / Stud Dogs

Zkoušky/Working tests

Štěňátka / Puppies

Výstavy / Dog shows

Odchovy / Bred by us

Fotogalerie / Gallery

Videa / Videos

Odkazy / Links

Kontakt / Contact

In memoriam

 

Český Šampion práce

I´m Your Heart Brdské Zlato "U"

"Bisou"

Bisou - 2 roky   Bisou - 2,5 roku

Chovatel: MVDr. Libuše Štorková

 Majitel: MVDr. Libuše Štorková

 • Datum narození: 15.7.2011

 • DKK: AA

 • DLK: 0/0

 • OCD: negativní

 • Genetické testy: ICT-A N/N, GR PRA1 N/N, PRA-prcd N/N, GR PRA2 N/N

 • Vyšetření očí: negativní (16.10.2015)

 • Dědičná onemocnění srdce a štítné žlázy: negativní

 • Výška: 53cm

 • Váha: 33kg

 • Chrup: plnochrupá, skus nůžkový

 • Příbuznost: 10 generací 6.24%, 12 generací 10,34%

 • Zkoušky: OVVR I. cena, KPZ I. cena, KSZVP I. cena r.CACT , 10. ročník Poháru Světa myslivosti: PZ I. cena r.CACT, SZVP I.cena CACT a Vítěz zkoušek, Vítěz Poháru starosty Kosiček za nejlepší práci na vodě a nakonec i Vítěz celého Poháru Světa myslivosti, KPZ I. cena & r.CACT, WT E, MVZPR II. cena, LZ I. cena, 2. místo, r.CACT, KVZPR Kařez 2016 - I. cena, CACT & Vítěz zkoušek, Podbrdský pohár 2017: LZ I. cena, CACT, plný počet bodů, nejlepší barva, Vítěz zkoušek, ZVP II. cena

 • Výstavy: 3x VN1, BOB Baby, 3x CAJC, BOB Junior, BIG Junior, 2x r.CAC

Bisulka je velmi temperamentní mladá dáma, která zdědila po svých rodičích spoustu energie a vloh pro loveckou práci. Od malička moc ráda aportuje a to i všechny druhy zvěře, má výborný nos a umí ho použít. Je dobře ovladatelná a s velkou chutí pracuje i na velkou vzdálenost a v těžkém terénu. V 10 měsících složila OVVR v I. ceně s oběma aporty se zvěří, pak si odbyla své první hárání a hned po něm složila KPZ v I. ceně s jedinou trojkou. Jen o měsíc později složila úspěšně i těžké KSZVP na Poháru Světa Myslivosti v Kosičkách, kde jí I. cenu stála 1 z markingu za dohledání. Vodky jsme si opravili další rok u nás v Obořišti a to hned s titulem r.CACT. Skvěle zabodovala na 10. ročníku Poháru Světa myslivosti, kde získala první den na PZ r.CACT, druhý den na SZVP CACT a Vítěz zkoušek, k tomu Pohár starosty Kosiček za nejlepší práci na vodě a nakonec se stala i celkových vítězem celého Poháru za oba dva dny. Dříve než oslavila svoje třetí narozeniny, stihla i s bráškou Winniem přidat ke svému jménu titul "U" absolvováním MVZPR v Kostelních Střímelicích. Po prvním vrhu stihla ještě složit úspěšně klubové LZ v I. ceně, s celkovým 2. místem a titulem r.CACT. Na KVZPR v Kařeze pak v další sezóně získala I. cenu, CACT a stala se Vítězem zkoušek! Na Podbrdském poháru se povedlo Bisulce na Lz získat plný počet bodů, I. cenu, CACT a stát se Vítězem zkoušek a tím také splnila všechny podmínky pro udělení titulu Český Šampion práce! Bisulka skvěle pracuje i v praxi na honech na kachny a v bažantnici.

Bisulka si vede dobře i na výstavách. Její největší předností je pohyb, v kterém umí "prodat" svou vyváženou stavbu těla. Výstavy jí moc nebaví a chodíme na ně zřídka, ale i tak získala moc krásná umístění a tituly.

Bisulky první štěňátka - VRH Power jsou mladí divočáci a na výstavách se jim povedlo dosáhnout těchto výsledků:  10x VN1, BOB Baby, BOB Puppy & 2x BIS Baby, Slovenský šampion štěňat, VTM, 2x CAJC, Nejlepší mladý, 3x V1 VT, OV, 15x r.CAC, 17x CAC, 5x CWC, 4x r.CACIB, 3x CACIB, BOS, JCH, CH SK, Krajský vítěz, CH HU, CH CZ, CH PL, 2x kvalifikace na CRUFT. Sestřičky Ruby a Eriska už skvěle zvládly OVVR. Rubynka v pouhých 6 měsících na plný počet bodů a Eriska v 7 měsících s jedinou trojkou a oběma aporty se zvěří. Ani kluci se nedali zahanbit a Pino, Perry i Fox složili OVVR na táboře v Roudné. Ruby zvládla perfektně PZ v I. ceně ve věku 16 měsíců a její sestřičky Eris jen o týden později v II. ceně (limitní 2 z vodění :o)), Eriska zahájila další pracovní sezonu na Podbrdském poháru získáním I. ceny a titulu r.CACT na LZ a složením ZVP v II. ceně. I Pino a Fox zvládli své první lovecké zkoušky ZVP v I. ceně. Zdravotní výsledky jsou: DKK 3x AA, 1x CC, 2x BVA 4:4, DLK 5x 0/0 a OCD 5x negativní.

Bisulky druhý VRH Run začal svou výstavní kariéru také velice slibně. Ve třídě štěňátek získali 4 z nich známku VN ve 3 různých zemích. 7x VN1, BOB Baby, BIS Baby, BOB Puppy, BIS3 Puppy, BIS2 Puppy, 2x BOB Junior, BIG2 Junior, BOB, BIG3, BIS3 Junior, Vítěz třídy, Krajský vítěz, CAC, r.CACIB. Rory zvládla OVVR v 7 měsících v I. ceně, s plným počtem bodů, oba aporty se zvěří a stala se tak jako nejmladší ze 14 pejsků Vítězem OVVR. V 16 měsících Rorynka zvládla PZ v I. ceně s tituly CACT a Vítěz zkoušek! Za pár týdnů pak i ZVP v I. ceně a svou první zkouškovou sezonu zakončila ve 20 měsících složením KVZPR v I. ceně a s titulem r.CACT! Ve 2,5 letech pak získala další titul CACT na PZ ve Vacíkově a stala se ve věku pouhých 2,5 roku CZ CH práce!!! Také Molly zvládla OVVR v I. ceně a na 2. místě. Zdravotní výsledky: DKK 2x AA, 2x BB, 1x BC, BVA 7:4 a 4:6, DLK 4x 0/0 a 1x 0/2.

Bisulky potomstvo

VRH Power - CH Rossmix After Rain Comes Sunshine x I´´m Your Heart Brdské zlato "U"

Vrh Run - CH Il Trovatore Della Val d´Aveto x I´m Your Heart Brdské zlato "U"

Vrh Top - CH Hakuna Matata du Pays Sauvage x CH práce I´m Your Heart Brdské zlato "U"

Bisou fotogalerie - Miminko & Štěňátko & Dorostenka & Dospělák & 1. vrh & 2. vrh & 3. vrh & Senior

Bisou - dohledávka před příkop

Bisou - marking přes vysokou trávu

Bisou - hon na Konopišti 30.11.213

Bisou dohledávka pernaté

Bisou dohledávka dvou kusů pernaté

Bisou - I´m Your Heart Brdské zlato - Dohledávka kachny v rákosí - 14 měsíců

Bisou - I´m Your Heart Brdské zlato - Aport kachny z hluboké vody - 14 měsíců

Bisou - I´m Your Heart Brdské zlato - Handling na vodě - 14 měsíců

Bisou - I´m Your Heart Brdské zlato - Dohledávka dvou kusů ve čtverci - 14 měsíců

Video - dohledávka bažanta v rákosí - 9 měsíců

Video - stop hvizd s aportíkem za odměnu a dvojitý marking z vody - 8 měsíců

Video - je aport z vody a marking přes vodu - 8 měsíců

Video - první cvičení s bažantem - 3,5 měsíce

C.I.B. & FTR CH Churchill Rayleas de L´Orfillec

SH.CH. Stanroph Squadron Leader

Eng. SH. CH. Steval Mickey Finn At Ivycrest

Stanroph Shere Fantasy KCJW

French dual CH, C.I.B., CH SWE U'Molly Sheallag de l'Orfillec

UK CH. Rayleas Dempsey

CH Fr & VDH, Trialer Pastel of Glen Sheallag

CH CZ & PL Crazy Corazon Brdské zlato

CH Ashbury Angel Heart

ICH Taram du Bois de la Rayère

Ashbury Summer Sun

JCH & CH Aireen Brdské Zlato "U"

JCH, ICH, MCH  Asbury Touch The Sky

DualCH & MultiCH Delibes´s Golden Marian "U"