Přístrojové vybavení

veterinární stoly

Kvalitní vyšetřovací, mycí a operační stoly s hydraulikou, vyrobené na zakázku, umožňující snadnou a co nejméně stresující manipulaci s pacienty.

operační stůl   mycí stůl   vyšetřovací stůl

mikroskop + centrifuga

laboratorní binokulární mikroskop, s okuláry zvětšujícími 10x a objektivy 4, 10, 40 a 100, umožňuje spolu s centrifugou okamžité provedení mnoha vyšetření ( kožní seškraby, vyšetření močového sedimentu, vaginální cytologie ...)

mikroskop   centrifuga

ophtalmoskop + otoskop

Veterinární ophtalmoskop-otoskop od firmy Heine umožňuje vyšetření zvukovodu, bubínku i případné odstranění CT z ucha a vyšetření všech struktur oka včetně očního pozadí.

ultrazvuk

Vlastníme ultrazvukový přístroj Pie medical Falco 100 se sondou 5 a 7,5 MHz a veterinárním softwarem. Lze jím kvalitně a neinvazivně vyšetřit vnitřní orgány, včetně rané diagnostiky březosti.

ultrazvuk

RTG

Nový RTG přístroj (100kV/30mA, 50W) s RTG stolem s pohyblivým stativem a integrovanou kazetou. Sekundární Lysholmova clona a fixační zařízení pro zhotovování oficiálních snímků pro posouzení DKK a DLK. Automat pro vyvolávání RTG snímků.

RTG přístroj a stůl

glukometr

Glukometr Precision od firmy Medisens umožňuje okamžité stanovení hladiny cukru v krvi z minimálního množství krve.

zubní ultrazvuk

Ultrazvukový přístroj TRONIC pro šetrné a důkladné odstranění zubního kamene.

zubní ultrazvuk

elektrokauter

Elektrokauter HSF 50 umožňuje rachlé a efektivní stavění krvácení při chirurgických zákrocích i odstraňování ektopických řas na očních víčkách, bradaviček i jiných novotvarů atd.

elektrokauter

odsávačka

Odsávačka s regulovatelným podtlakem pro odsávání patologických tekutin z tělních dutin a jejich důkladný výplach při operačních zákrocích.

odsávačka

hospitalizační boxy

Pokud je nutné pacienta u nás hospitalizovat, jsme vybaveni těmito hospitalizačními boxy. Jsou vhodné i pro velká plemena psů, bezpečné a snadno dezinfikovatelné. Jsou umístěny v klidné, vytápěné a dobře větrané místnosti.

hospitalizační boxy

Nahoru

 

O nás

Najdete nás

Personál

Nabízíme

Vybavení

Ordinační hodiny

Informace

 

Chovatelská Stanice Zlatých retrívrů Brdské Zlato