Domů / Home

Novinky / News

O nás / About Us

Naši psi / Our Dogs

Krycí psi / Stud Dogs

Zkoušky/Working tests

Štěňátka / Puppies

Výstavy / Dog shows

Odchovy / Bred by us

Fotogalerie / Gallery

Videa / Videos

Odkazy / Links

Kontakt / Contact

In memoriam

 

Zkoušky - JCH Power of Sol Brdské Zlato "U"

Na Podbrdském poháru úžasně zazářila naše temperamentní pracantka Eriska - JCH Power of Sol Brdské zlato "U" . Pracovala s radostí a temperamentem po oba dny i přes úmorné vedro. V sobotu 1.6. absolvovala KLZ v I. ceně s titulem r.CACT, na celkovém 2. místě. V neděli 2.6. pracovala stejně skvěle na KZVP, kde získala také I. cenu, titul r.CACT a 3. místo. Titul byl za šampionem, takže se Erisce počítá a už je jen poslední krůček od titulu CH práce. Moc držíme palce, aby se ho povedlo splnit! V součtu obou dnů, v celém Podbrdském poháru, byla Eriska ze všech pejsků nejlepší a stala se Vítězkou Podbrdského poháru 2019! Moc gratulujeme, jsme na Vás holky pyšní!

14.-15.10.2018 - Na KVZPR v Kařeze se úžasně dařilo Erisce - JCH Power of Sol Brdské zlato "U" , která získala I. cenu, CACT, Nejlepší pole a stala se celkovou Vítězkou zkoušek! Moc k velkému a zaslouženému úspěchu gratulujeme!

Eris

7.7.2018 složila Eriska - JCH Power of Sol Brdské zlato SZVP na výcvikovém táboře v Roudné v I. ceně a na pěkném 4. místě

9.-10.6.2018 - Na poli pracovním bojovala pro změnu Eriska - JCH Power of Sol Brdské zlato a to na oblíbeném Podbrdském poháru. V sobotu na LZ pracovala moc krásně a dokončila je v I. ceně a dokonce i s titulem r.CACT. V neděli na ZVP malinko pozlobila paničku s aportíkama a spadla tak do II. ceny, ale jako vždy měla excelentní disciplíny jako je vyhledávání a dohledávky. je to prostě torpédo :o) Moc gratulujeme!

9.9.2017 - Eriska - Power of Sol Brdské zlato získala na Arosově poháru - PZ v Děčíně I. cenu a umístila se na celkovém 3. místě z 12 startujících retrieverů.   

29.7.2017 Se Eriska - Power of Sol Brdské zlato zúčastnila s paničkou SZVP v Kařeze. Eriska excelovala jako tradičně v rákosí svým temperamentem, ale limitní známka z markingu jí hodila do II. ceny.

17.-18.6.2017 - Pohár hradu Valdek: Na zkouškách s námi bojovala oba dva dny také starší sestřička Eriska - Power of Sol Brdské zlato. Oba dva dny pracovala moc krásně a se svým enormním temperamentem. Ten jí stál v sobotu I. cenu na LZ, kde na barvě byla po dlouhééém čekání příliš zbrklá a získala limitní známku 2 a tím i II. cenu, ovšem s bezkonkurenčně nejvyšším počtem bodů :o) V neděli Chodila Eriska také výborně, ale bohužel se jí nepovedla poslední disciplína - vlečka srstnaté a vypadla. I tak moc gratulujeme ke krásné práci, jsme na Vás pyšní!

10.-11.6.2017 - Podbrdský pohár - Moc šikovná byla i Bisuky dcera Eriska - Power of Sol Brdské zlato. LZ zvládla v I. ceně a s titulem r.CACT, na ZVP udělala stejnou chybu jako mamka a vybojovala II. cenu. Celkově se umístila hned za maminkou na 4. místě.

 

V sobotu se v Děčíně konal tradiční a oblíbený Arosův pohár - klubové PZ. Svou první vyšší loveckou zkoušku tam složila naše Eriska - Power of Sol Brdské zlato ä získala tak loveckou upotřebitelnost. Eriska pracovala celé zkoušky moc hezky s velkým temperamentem. Na všech discplínách měla 4, malé zaváhání bylo na kachně z hluboké vody - 3 , ale kritická byla poslední disciplína, kde Erisku její temperament stál I. cenu, protože dostala 2 z vodění ... Ale je to moc šikovná mladá fenka a určitě se povede i ten její temeprament časem malinko usměrnit ;o)

14.11.2015 Eriska - Power of Sol Brdské zlato složila v 7 měsících svou retrívří maturitu OVVR s krásným výsledkem. Eriska má v tabulce samé 4, jen aport z vody za 3 a oba aporty byly se zvěří! Jsme na malou šikulky moc pyšní!

Nahoru