Domů / Home

Novinky / News

O nás / About Us

Naši psi / Our Dogs

Krycí psi / Stud Dogs

Zkoušky/Working tests

Štěňátka / Puppies

Výstavy / Dog shows

Odchovy / Bred by us

Fotogalerie / Gallery

Videa / Videos

Odkazy / Links

Kontakt / Contact

In memoriam

 

Novinky 2020

2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010   2011

2012    2013    2014   2015   2016    2017    2018   2019   2020

28.6.2020 - Dnes slavíme hned dvoje narozeniny. Náš Vrhu Deep slaví 12. narozeniny. Jimánek se svou milující rodinou, Sárinka a Deaneček bohužel už za duhovým mostem. Vrh Quantum má dnes 5 let. Všem přejeme krásnou oslavu, pevné zdraví a hodně radosti s jejich rodinami!

Vrh Deep - 6 týdnů    

12.6. se šikulka Berettka - U Are My Beretta Brdské zlato s páníčkem zúčastnili Obedience závodu sv. Gedeona. A protože jsou skvělý team, vybojovali v kategorii OBZ krásné 5. místo a známku Výborná, což je posouvá do kategorie OB1. Moc gratulujeme!

6.6.2020 složila naše Lupínka - Very Cheeky Monkey Brdské zlato retrívří maturitu OVVR. V 6 měsících byla nejmladší z 10 startujících, ale rozhodně se nenechala zahanbit. Pracovala na všech disciplínách moc hezky, složila zkoušky s plným počtem bodů a v poli i z vody aportovala zvěř. Startovní pole bylo ale velice vyrovnané a pejsci moc šikovní a tak o vítězi zkoušek rozhodovali pomocné známky a aporty se zvěří. Vítězem zkoušek se stala naše malá Lupínka a vyhrála svůj první krásný pohár. Bráškovi Vicouškovi - Very Best Brdské zlato se bohužel nepovedla poslední disciplína aport z vody, kde byl opravdu obtížný břeh a přece jen to bylo pro šestiměsíčního prcka hodně náročné. Jinak si vedl také velice dobře s pěknými známkami a také aportoval zvěř. Jsme na oba prcky moc pyšní!

26.5.2020 slaví krásné 3. narozeniny náš Vrh Stay. Přejeme všem oslavencům krásnou oslavu narozenin a hodně zdraví, štěstí a radosti po mnoho dalších let!

19.5.2020 slaví své 13. narozeniny naše "štěňátka" z Vrhu Crazy, někteří už bohužel za duhovým mostem. Na všechny moc vzpomínáme, hlavně na naší milovanou Corinku! Krásné narozeniny a pevné zdraví přejeme!

22.4.2020 nás navždy opustila naše zlatá francouzka Bambou - JCH & CH Caline Bambou du Bois de la Rayere "U" . Sbohem Bášenko a díky za všechny krásné roky, které jsme společně prožili a za tvoje báječné dětičky! Pozdravuj tam nahoře!

26.3.2020 - Dnes je to už 5 let, co se narodil náš Vrh Power. Uteklo to neuvěřitelně rychle. Všem naši "štěňátkům" přejeme krásnou narozeninovou oslavu, spoustu dárečků a hlavně pevné zdraví do mnoha dalších let!

3.3.2020 oslavili své 8. narozeniny štěňátka naší Bambou - JCH & CH Caline Bambou du Bois de la Rayere "U" z Vrhu Let a zařadili se tak už také mezi veterány. Všem jim přejeme hodně zdraví a radosti do dalších let nejméně 8 let!

2.2.2020 - Opět jsou tu Hromnice a další narozeniny naší Rorynky - CZ CH práce Run and Retrieve Brdské zlato "U" a jejích sourozenců z Vrhu Run. Letos stihla Rory jen první dva a poslední dva týdny lovecké sezony na kachny a bažanty, ale i tak byla výborným loveckým parťákem a mezi tím skvělou maminkou svých druhých štěňátek. Přejeme krásné 4. narozeniny všem akčňákům z Vrhu Run , máme Vás všechny moc rádi!  

21.1.2020 - Naše štěňátka jsou již všechna v nových domovech, doma řádí jen naše princezna Lupínka - Very Cheeky Monkey Brdské zlato . Zatím jsou všichni moc šikovní a mají se báječně. Děkujeme novým majitelům za podrobné zprávy o našich maličkých a za spoustu fotek a videí!

Lupínka

V neděli se naše odchovy zúčastnili MVP v polském Lubinu. Pino - CH CZ & PL Power of Love Brdské zlato získal ocenění V3, Erisce - JCH Power of Sol Brdské zlato "U" se v pracovní třídě dařilo skvěle, vyhrála jí s titulem CWC a tím se také stala CH PL! Molly - Run And Play Brdské zlato tentokrát bohužel panu rozhodčímu do oka nepadla a dostala VD. Všem moc děkujeme za prezentaci a moc gratulujeme k novému šampionátu!

Molly   Eris

V neposlední řadě chceme popřát našemu rekordnímu Vrhu Make k dnešním 7. narozeninám! Milé princezny a princi Maybísku, všem krásný narozeninový den a pevné zdraví do dalších let!

3 dny

9.1.2020 - štěňátkům je 7 týdnů a jsou připravená vypravit se do světa. Nové rodiny už jsou netrpělivé a nedočkavé, aby měli svoje štěňátko už doma a nám je z loučení smutno. Počasí je blátivé a chladné, ale štěňátka si z toho nic nedělají a vesele řádí na naší velké zahradě i s dospěláky. Moc si to užívají a ani trochu jim nevadí, že jsou pak jak blátivé kuličky. Díky jejich velmi hustým kožíškům jim není ani trochu zima a obzvlášť někteří raději spinkají venku než ve svém domečku.   

5.1.2020 - Počasí v posledních dnech nám moc nepřeje, všude je bláto a mokro. Přesto jsme se pokusili vyfotit prcky opět v postojích, tentokrát s malou pomocnicí Kristýnkou a s babičkou. Loučení už je opravdu blízko a tak u holčiček už je jasno, kam která poputuje. U kluků se ještě bude den dva rozhodovat. My už máme jasno, že doma s maminkou a babičkou zůstane holčička s Růžovým obojkem, naše Lupínka - Very Cheeky Monkey Brdské zlato :o) Musím moc pochválit Genomii, že nám udělala testy celého vrhu na ICT přímo bleskovou rychlostí a za jediný den jsme měli výsledky. Jak tomuto testu nepřikládám příliš velkou váhu, tentokrát se stal tou malinkou poslední kapičkou při rozhodování, které bylo opravdu hodně těžké.

     

           

2.1.2020 - Dnes je štěňátkům už 6 týdnů. Brzy nás čeká velké loučení, které zmírní jen to, že jedna princezna s námi doma zůstane. Štěňátka už řádně lumpačí a pod dozorem objevují celou naší obrovskou zahradu (5000m). Brzy vyzkouší i jízdu autem a zcela nová prostředí. Silvestr, spousta petard a ohňostroje štěňátka snad ani nevnímala. O půlnoci se vesele nacpala masíčkem jako obvykle a pak řádila ve venkovním výběhu i v domečku jakoby nic. Dnes dostanou další odčervení a už brzy je čeká také očkování, tetování a čipování, aby mohli pak vyrazit do světa za novým dobrodružstvím.

Z Rakouska nám přišla zpráva, že Beník - Top Heart Brdské zlato má oficiální vyhodnocení kloubů DKK AA, DLK Borderline (stupeň, který u nás neexistuje mezi 0 a 1) a OCD negativní. Gratulujeme!

Nahoru