Domů / Home

Novinky / News

O nás / About Us

Naši psi / Our Dogs

Krycí psi / Stud Dogs

Zkoušky/Working tests

Štěňátka / Puppies

Výstavy / Dog shows

Odchovy / Bred by us

Fotogalerie / Gallery

Videa / Videos

Odkazy / Links

Kontakt / Contact

In memoriam

 

Novinky 2018

2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010

2011   2012    2013    2014   2015   2016    2017    2018

Jsme zpátky doma ze Švýcarska, kam jsme si s Rory - Run and Retrieve Brdské zlato "U" udělaly výlet za ženichem CH Van Dave of High Hopes. Rory a Dave v sobě našli zalíbení od prvního okamžiku a oba byli šikovní, krytí bylo vzorné, proběhlo 7.3. Za společnost na cestách děkuji kamarádce Irence, bylo to super jako vždy! Děkujeme také Claudii a Mariovi za velice milé přijetí a popovídání i přes jazykovou bariéru :o) Doufáme, že za 3 týdny nám ultrazvuk ukáže Štěňátka.

Rory a Dave

Na zlatou nadílku se již těší v CHS Golden Elianne. Ultrazvuk potvrdil, že Pino - Power of Love Brdské zlato a Dorotka - Quantum of Gold Brdské zlato se brzy stanou rodiči. Moc gratulujeme!

3.3.2018 slaví štěňátka z našeho Vrhu Let 6. narozeniny. Argo, Rommi, Dasty, Tobby, Bady, Elso, Lolo, Flo a Kiro máme Vás všechny moc rádi! Přejeme krásnou narozeninovou oslavu. Pevné zdraví a spoustu dalších šťastných let s Vašimi páníčky!

Na dvoudenní výstavě v Brně se hezky dařilo našim odchovům. Pino - Power of Love Brdské zlato byl V a V2 r.CAC, Molly - Run And Play Brdské zlato V4 a V3 a Finny - Quantum of Joy Brdské zlato "U" 2x V. Všem moc gratulujeme!

Molly   Pino

2.2.2018 slaví své druhé narozeniny naše torpédo Rorynka - Run and Retrieve Brdské zlato "U" . Přejeme jí i všem jejím sourozencům z Vrhu Run krásné narozeniny a spoustu zdraví a štěstí do pořádné řádky dalších let!

Nádherný úspěch měla tento víkend na výstavách v St. Petěrburgu Lola - CH Let Me Love You Brdské zlato. Oba dva dny vyhrála třídu otevřenou a získala nejen 2x CAC, ale také 2x BOB! Moc gratulujeme k zaslouženému úspěchu!

My jsme si v sobotu užili krásnou "Novoroční vycházku Brdských zlatíček" na Strži. Letos se nás sešlo opravdu hodně a obětavě přijeli i někteří páníčci ze zahraničí. Všem moc děkujeme za účast a skvělou společnost a těšíme se brzy zase na viděnou!

Alespoň menší část účastníků :o)

24.1.2018 navštívila naše Rory - Run and Retrieve Brdské zlato "U" pana MVDr. Gbelce a ten jí pečlivě vyšetřil oči. Rorynka má oči v naprostém pořádku a je DOV prostá. Máme velkou radost!

21.1. slaví Vrh Make narozeniny. Letos už páté. Přejeme všem princeznám i statečnému princi krásnou narozeninovou oslavu, pevné zdraví a dlouhý, šťastný život s jejich rodinami!

3 dny

První zprávou letošního roku jsou výstavní výsledky našich odchovů na NVP v Brně. Pino - Power of Love Brdské zlato získal Výbornou, krásné 2. místo a titul r.CAC. Molly - Run And Play Brdské zlato a Noreen - Northern Star Brdské zlato byly obě Výborné. Všem moc gratulujeme!

Nahoru