Domů / Home

Novinky / News

O nás / About Us

Naši psi / Our Dogs

Krycí psi / Stud Dogs

Zkoušky/Working tests

Štěňátka / Puppies

Výstavy / Dog shows

Odchovy / Bred by us

Fotogalerie / Gallery

Videa / Videos

Odkazy / Links

Kontakt / Contact

In memoriam

 

Novinky 2018

2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010

2011   2012    2013    2014   2015   2016    2017    2018

Ultrazvuk nám potvrdil, že se můžeme těšit na májová štěňátka. Rory - Run and Retrieve Brdské zlato "U" je březí se švýcarským fešákem CH Van Dave of High Hopes . Máme vekou radost! Rezervace už přijímáme pouze na chlapečky.

X

Jsme zpátky doma ze Švýcarska, kam jsme si s Rory - Run and Retrieve Brdské zlato "U" udělaly výlet za ženichem CH Van Dave of High Hopes. Rory a Dave v sobě našli zalíbení od prvního okamžiku a oba byli šikovní, krytí bylo vzorné, proběhlo 7.3. Za společnost na cestách děkuji kamarádce Irence, bylo to super jako vždy! Děkujeme také Claudii a Mariovi za velice milé přijetí a popovídání i přes jazykovou bariéru :o) Doufáme, že za 3 týdny nám ultrazvuk ukáže Štěňátka.

Rory a Dave

Na zlatou nadílku se již těší v CHS Golden Elianne. Ultrazvuk potvrdil, že Pino - Power of Love Brdské zlato a Dorotka - Quantum of Gold Brdské zlato se brzy stanou rodiči. Moc gratulujeme!

3.3.2018 slaví štěňátka z našeho Vrhu Let 6. narozeniny. Argo, Rommi, Dasty, Tobby, Bady, Elso, Lolo, Flo a Kiro máme Vás všechny moc rádi! Přejeme krásnou narozeninovou oslavu. Pevné zdraví a spoustu dalších šťastných let s Vašimi páníčky!

Na dvoudenní výstavě v Brně se hezky dařilo našim odchovům. Pino - Power of Love Brdské zlato byl V a V2 r.CAC, Molly - Run And Play Brdské zlato V4 a V3 a Finny - Quantum of Joy Brdské zlato "U" 2x V. Všem moc gratulujeme!

Molly   Pino

2.2.2018 slaví své druhé narozeniny naše torpédo Rorynka - Run and Retrieve Brdské zlato "U" . Přejeme jí i všem jejím sourozencům z Vrhu Run krásné narozeniny a spoustu zdraví a štěstí do pořádné řádky dalších let!

Nádherný úspěch měla tento víkend na výstavách v St. Petěrburgu Lola - CH Let Me Love You Brdské zlato. Oba dva dny vyhrála třídu otevřenou a získala nejen 2x CAC, ale také 2x BOB! Moc gratulujeme k zaslouženému úspěchu!

My jsme si v sobotu užili krásnou "Novoroční vycházku Brdských zlatíček" na Strži. Letos se nás sešlo opravdu hodně a obětavě přijeli i někteří páníčci ze zahraničí. Všem moc děkujeme za účast a skvělou společnost a těšíme se brzy zase na viděnou!

Alespoň menší část účastníků :o)

24.1.2018 navštívila naše Rory - Run and Retrieve Brdské zlato "U" pana MVDr. Gbelce a ten jí pečlivě vyšetřil oči. Rorynka má oči v naprostém pořádku a je DOV prostá. Máme velkou radost!

21.1. slaví Vrh Make narozeniny. Letos už páté. Přejeme všem princeznám i statečnému princi krásnou narozeninovou oslavu, pevné zdraví a dlouhý, šťastný život s jejich rodinami!

3 dny

První zprávou letošního roku jsou výstavní výsledky našich odchovů na NVP v Brně. Pino - Power of Love Brdské zlato získal Výbornou, krásné 2. místo a titul r.CAC. Molly - Run And Play Brdské zlato a Noreen - Northern Star Brdské zlato byly obě Výborné. Všem moc gratulujeme!

Nahoru