Domů / Home

Novinky / News

O nás / About Us

Naši psi / Our Dogs

Krycí psi / Stud Dogs

Zkoušky/Working tests

Štěňátka / Puppies

Výstavy / Dog shows

Odchovy / Bred by us

Fotogalerie / Gallery

Videa / Videos

Odkazy / Links

Kontakt / Contact

In memoriam

 

Novinky 2019

2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010   2011

2012    2013    2014   2015   2016    2017    2018   2019

7.5. oslavili narozeniny naše štěňátka hned ze dvou vrhů. první narozeniny slavili lumpíci z Vrhu U a krásné 6. narozeniny miláčci z Vrhu Northern. Všem moc blahopřejeme a přejeme krásné narozeniny a hodně zdraví a radosti do dalších let!

    

Máme také nové zdravotní výsledky. Rorynce - CZ CH práce Run and Retrieve Brdské zlato "U" a její dcerušce Berettce - U Are My Beretta Brdské zlato přišly výsledky dalších genetických testů. Obě holky jsou čisté na GRMD a NCL, Beretka má čistý test na PRA-prcd a Rory na DM a také absolvovala 2.5. opakované vyšetření na DOV včetně gonioskopie s negativním výsledkem. Máme velkou radost, že jsou holčičky naprosto zdravé!

Obrovskou radost nám dělají naše nejmladší odchovy po pracovní stránce. Berettka - U Are My Beretta Brdské zlato získala na své první soutěži obedience krásné 2. místo a 77,5 bodů z 80 možných. Se sestřičkou Roxy - U Are My Only One Brdské zlato se pak utkaly v rozstřelu na proslulém Prokopově poháru ve třídě Juniorů. Nakonec o fous zvítězila Berettka a Roxynka byla druhá. Roxynka už také zvládla svou retrívří maturitu a složila OVVR se samými 4, jen u aportu z vody panička neudržela nervy na uzdě a vysloužila si 2. Nádherné výsledky a obrovský zápal do práce má také Beník - Top Heart Brdské zlato žijící v Rakousku. S výbornými výsledky složil už několik zkoušek: Jagdl. Anlagenprf., BGH1 - 91 bodů, VD, 1. místo a RBP3 - 97 bodů, V a 1. místo. Moc gratulujeme!

Berettla na OB   Berettka a Roxanka na Prokopáku   Beník

Na výstavách se naše odchovečky také moc hezky předvedly. Naše nerozlučné tři Grácie se společně vystavily ve třídě mladých na klubové výstavě v Humpolci. Všechny se chovaly naprosto vzorně po celou dobu dlouhatánského posuzování, hezky běhaly i stály. Berettka - U Are My Beretta Brdské zlato získala VD, Eliška - U Are So Beautifull Brdské zlato V a Roxynka - U Are My Only One Brdské zlato nádherné V3 z 24 feneček. V Humpolci se předvedla ve třídě pracovní také Eriska - JCH Power of Sol Brdské zlato "U" a byla po oba dva dny V. Všem moc gratulujeme a děkujeme za fajn den!

Sourozenci Pino - CH CZ Power of Love Brdské zlato a Eriska - JCH Power of Sol Brdské zlato "U" si udělali další výlet do Polska a oběma se opět dařilo. Oba dva vyhráli svou třídu s titulem CWC. Pino tím dokončil titul CH PL. Moc oběma gatulejeme!

Začátek roku pro nás byl velmi smutný. Po nenadálém odchodu Pana psa Deanečka - CH CZ, PL & SK, VetCH SK & PL Deep Devotion Brdské zlato nás velmi rychle a nenadále opustila i naše milovaná Ferginka - CH CZ Have More Fun Brdské zlato . Oba nám vzala zákeřná rakovina, u Deanečka karcinom močového měchýře a u Ferginky nádor v mozku. Oba měli úžasné páníčky, kteří se jim věnovali na 200% až do poslední chvilky a udělali pro ně první poslední. Jejich rodinám moc děkujeme za úžasnou péči a ještě jednou posíláme hodně sil a upřímnou soustrast.

   Fergie     Deaneček

Koloběh života jde dál a na svět přišla krásná štěňátka, Deanečkova vnoučátka. Molly - Run And Play Brdské zlato a CH Gucci Angel Shadow se stali rodiči dvou krásných princezen a 4 klučíků. Mollynka i štěňátka jsou v pořádku a dobře prospívají, všechna už jsou zadaná a čekají na ně netrpělivě jejich nové rodiny.

Molly x Gucci

Další hezká zpráva je od Mirabellky - Top Mirabelle Brdské zlato . Její oficiální zdravotní výsledky jsou DKK AA, DLK 0/0 a OCD negativní. Máme velkou radost!

3.3. oslavili své 7. narozeniny štěňátka z Vrhu Let. Všem jim přejeme hodně zdraví a radosti do dalších let!

A na závěr ještě nějaké výstavní novinky. Lola - CH Let Me Love You Brdské zlato si vedla na výstavách ve Finsku skvěle. Na dvoudenní výstavě v Joensuu získala tituly: 2x r.CC, r.Nordic CC, 2x BB2, r.CACIB. Sourozenci Pino - CH CZ Power of Love Brdské zlato a Eriska - JCH Power of Sol Brdské zlato "U" si udělali výlet do Polska a oběma se dařilo. Pino získal V1, CWC, NV a BIS4 pracovní pes a Eriska V1 CWC. Všem moc gratulujeme a děkujeme za prezentaci!

2.2.2019 - Na Hromnice je Rorynce - CZ CH práce Run and Retrieve Brdské zlato "U" s všem jejím sourozencům z Vrhu Run o rok více. Všem přejeme krásné 3. narozeniny a hodně štěstí a zdraví do mnoha dalších let! Všechno nejlepší přejeme především naší Rorynce, která je mým skvělým loveckým parťákem a s kterou jsme toho za pouhé 3 roky stihli tolik dokázat, díky zlatíčko moje potřeštěné! Extra přání letí také k sestřičce Mollynce - Run And Play Brdské zlato, která již brzy čeká svá první štěňátka. Přejeme rychlý, hladký a bezproblémový porod a kopu krásných a zdravých štěňátek! 

První novinky v roce 2019 jsou báječné. Molly - Run And Play Brdské zlato a CH Gucci Angel Shadow čekají štěňátka! Více informací najdete na stránkách chovatelky CHS Pure Soul.

21.1. oslavili štěnátka z Vrhu Make 6. narozeniny! Přejeme všem princeznám a princovi Maybískovi všechno nejlepší a pevné zdraví do dalších let! 

3 dny

Nahoru