Domů / Home

Novinky / News

O nás / About Us

Naši psi / Our Dogs

Krycí psi / Stud Dogs

Zkoušky/Working tests

Štěňátka / Puppies

Výstavy / Dog shows

Odchovy / Bred by us

Fotogalerie / Gallery

Videa / Videos

Odkazy / Links

Kontakt / Contact

In memoriam

Edward

 

Nabídka krytí

Be My Heart Brdské Zlato

"Cassidy"

Chovný pes

Čekatel titulu Český Šampión

Cassidy - Be My Heart Brdské zlato - 13 měsíců     Cassidy - 17 měsíců

Chovatel: MVDr. Libuše Štorková

Majitel: Monika Teichmanová (Brno)

 • Datum narození: 15.12.2006

 • DKK: 0/0

 • DLK: 0/0

 • OCD: negativní

 • Vyšetření očí: negativní (19.5.2009)

 • Dědičná onemocnění srdce a štítné žlázy: negativní

 • Výška: 61cm

 • Váha: 38kg

 • Chrup: plnochrupý, skus nůžkový

 • Příbuznost: 10 generací 7,23%, 12 generací 11.31%

 • Zkoušky: Posázavské klání - 2. místo, OVVR plný počet bodů, vítěz zkoušek, KPZ - I.cena, plný počet bodů (ve věku 10 měsíců a 5 dní)

 • Výstavy: 2x VN1, 4x V2, 2x r.CAC, CAC

Exteriér: Cassík je mladý pes silné kostry a vyvážené stavby těla. Má krásnou samčí hlavu s milým výrazem a výrazným pigmentem, prostorný a dobře klenutý hrudník, velice pěkné úhlení obou párů končetin a hustou, kvalitní srst. Jeho pohyb je elegantní a prostorný. Cassík má celou výstavní kariéru ještě před sebou. Zúčastnil se teprve několika výstav s velice pěknými výsledky. K získání titulu CH CZ mu chybí poslední CAC. Také jeho sourozenci jsou na výstavách u nás i v zahraničí úspěšní a umísťují se na předních místech. Několik z nich se již stalo šampiony.

Zdraví: Cassík má krásné zdravé klouby, jeho výsledky jsou DKK 0/0, DLK 0/0 a ramena OCD negativní. Z dalších zdravotních vyšetření na dědičná onemocnění má zdravé srdce a také štítnou žlázu. Cassík netrpí na žádná střevní ani kožní onemocnění, je to zdravý a aktivní pes. Na jaře se podrobí také vyšetření očí na dědičná onemocnění. Také jeho sourozenci mají výborné zdravotní výsledky.

Povaha: Cassík je velice milý, mazlivý a kontaktní pes, který miluje lidi a ostatní psi. Při výcviku je temperamentní a chuťový a miluje práci se zvěří. V 8 měsících vyhrál OVVR s plným počtem bodů a v pouhých 10 měsících složil obtížné klubové PZ také s plným počtem bodů bez jediného zaváhání. Titul mu unikl jen kvůli věku, nebylo mu dovoleno se zúčatnit rozstřelu, protože ještě nebyl chovný. V příští sezóně si to ale určitě vynahradí na dalších loveckých zkouškách.

Původ: Cassíkův tatínek CH Ashbury Angel Heart žije ve Francii. Je synem jednoho z nejlepších plemeníků současnosti Tarama a také oba jeho dědečkové Must a Scott patří mezi nejlepší plemeníky poslední doby, kteří významně ovlivnili chov v celé Evropě. Cassíkova maminka MultiCH & DulaCH Delibes´s Golden Marian "U" je import z Finska. Její předkové jsou výborní psi finské a švédské krve. Cassíkovi předci předávají na své potomstvo nejen kvalitní exteriér a pevné zdraví, ale také silné lovecké vlohy. Mnozí z nich jsou ICH a CH a také se mohou pyšnit pracovním titulem Trialer. Cassík je minimálně příbuzný k většině fenek v České republice, což dává předpoklad genetického zdraví štěňat.

Casssidyho potomstvo

Vrh J Misantos - Cassidy x Oxana Misantos

Cassidy x Anette from Brown Muddy Pool

Cassidyho fotogalerie - štěňátko & dorostenec & dospělák & potomstvo

Cassisdyho dcera Jessica Alba Misantos - cvičení

CH Ashbury Angel Heart

ICH, Fr & LuxCH Taram du Bois de la Rayére

MCH ICH Beeangee Jumping Jack Flash

ICH & Trialer Alibren Mon Cheri avec Stanroph

Ashbury Summer Sun

MCH & ICH & Trialer Paudell Pure Passion

ICH & Trialer Ashbury Lovely Lisane

MCH & DualCH Delibes´s Golden Marian "U"

Hiekkakankaan Go-Go-Gunnar

ICH & FIN CH & W-00 Dream Max Drop Zone

W-98 Waterloo´s Waltzing Matilda

Delibes´s Jig Pulp

FIN CH Tyrnikarin Jesber

Delibes´s Smooth Topaz

 

Podrobnější rodokmen

KONTAKT:

V případě zájmu o krytí Vaší fenky nebo o další informace kontaktujte s dostatečným předstihem majitelku: Moniku Teichmanovou, tel: 608 977 301, nebo chovatelku: MVDr Libuše Štorková, tel: 603 462 985.