Domů / Home

Novinky / News

O nás / About Us

Naši psi / Our Dogs

Krycí psi / Stud Dogs

Zkoušky/Working tests

Štěňátka / Puppies

Výstavy / Dog shows

Odchovy / Bred by us

Fotogalerie / Gallery

Videa / Videos

Odkazy / Links

Kontakt / Contact

In memoriam

Edward

 

CH CZ & PL Crazy Corazon Brdské Zlato

"Corinka"

Chovná fena

Čekatelka titulu Interchampion a Český šampion práce

19.5.2007 - 10.5.2014

Cori - 5 let        Cori - 5 let

Chovatel & majitel: MVDr. Libuše Štorková

 • Datum narození: 19.5.2007

 • DKK: AA

 • DLK: 0/0

 • OCD: negativní

 • Genetické testy: GR PRA1 N/N, PRA-prcd N/N, GR PRA2 N/N

 • Vyšetření očí: negativní (22.1.2014)

 • Dědičná onemocnění srdce a štítné žlázy: negativní

 • Výška: 51cm

 • Váha: 28kg

 • Chrup: chybí 1xP1, skus nůžkový

 • Příbuznost: 10 generací 10,55%, 12 generací 14,64%

 • Zkoušky: OVVR I.cena, plný počet bodů, Vítěz zkoušek, cvičné PZ Roudná 2009 - Vítěž zkoušek, PZ - I.cena, plný počet bodů, Vítěz zkoušek, MFTR III.cena, 3. místo, SZVP I. cena & CACT

 • Výstavy: VN1, 2x r.CAC, 5x CAC, 2x CACIB

Corinka je velice temperamentní a elegantní fenka s úžasně milou a submisivní povahou. Moc ráda pracuje s dummíky, hlavně vodu bezmezně miluje. Corinka je velice rychlá, ale také výborně ovladatelná a reaguje na každé písknutí a ukázání. Krásně aportuje pernatou i srstnatou a prokazuje velmi dobrý nos. V rychlosti se jí opravdu nikdo nevyrovná. Corinka je hezoučká a elegantní fenka s bohatým osrstěním a nádherným fenčím výrazem. Je velmi dobře úhlená, má vyváženou stavbu těla a krásný prostorný pohyb. Miluje také mazlení a dovede si o něj říkat s přímo andělským výrazem. Většinou je to právě ona, kterou by si návštěvy od nás nejraději odvezli, pro její milou mazlivou povahu a neodolatelný výraz. Corinka je také tou nejlepší chůvičkou v naší CHS. Se štěňátky tráví spoustu času, maminám pomáhá s mytím a péčí o ně a když povyrostou, je tou nejoblíbenější, nejtrpělivější a nejněžnější hračkou ze všech.

Corinky první štěnátka rostou moc pěkně a jsou po rodičích velmi temperamentní. Mají za sebou první výstavy a vedou si moc dobře. Zatím mají na kontě 3x VN1, BOB Baby, 2x BD3, 3x CAJC, BOB Junior, BIG Junior, Vítěz třídy, r.CAC, 4x CAC. Mlaďoši jsou také šikovní a vlohoví a pilně trénují na první zkoušky. Bisou - I´m Your Heart Brdské zlato složila OVVR v I. ceně v 10 měsících - oba aporty se zvěří, KPZ v I. ceně s jedinou trojkou v 11 měsících a KSZVP o měsíc později ve III. ceně kvůli limitní známce z markingu, kde na konci dohledala. Další sezonu už jsme KSZVP opravili na I. cenu i s titulem r.CACT. Skvěle zabodovala na 10. ročníku Poháru Světa myslivosti, kde získala první den na PZ r.CACT, druhý den na SZVP CACT a Vítěz zkoušek, k tomu Pohár starosty Kosiček za nejlepší práci na vodě a nakonec se stala i celkových vítězem celého Poháru za oba dva dny. Na PZ v Děčíně získala titul r.CACT.  Winnie - I´m Your Forever Brdské zlato ještě potřebuje zkrotit svůj nezdolný temperament, ale i on úspěšně složil OVVR v 11 měsících a pak v 15 měsících velice obtížné PZ ve sněhu a vánici a to v I. ceně s plným počtem bodů jako Vítěz malých plemen. Winnie složil klubové PZ v II. ceně (limitní známka z vodění :o) a na 3. ročníku Aros Open Cup (PZ) získal I. cenu. Kompletní zdravotní výsledky tohoto vrhu jsou: DKK 4x AA, DLK 4x 0/0, Pra-prcd 2x N/N, GR PRA1 4x N/N, GR PRA2 4x N/N, ICT-A 2x N/N, OCD 2x negativní.

Corinky druhá štěňátka se teprve nedávno rozutekla do nových domovů a mají ještě všechno před sebou. Přejeme jim v nových domovech hodně lásky a radosti! Naše malá Pralinka - Ocean Paradise Brdské zlato získala na prvních výstavách 2x VN1, BOB Baby a BOB Puppy, bráška Jack - Ocean Pirate Brdské zlato již vybojoval 2x VN2, 1x VN1, V4 a V3.

Corinky potomstvo:

VRH I´m Your - (15.7.2011 C.I.B.& FTR CH Churchill Rayleas de L´Orfillec x CH CZ & PL Crazy Corazon Brdské zlato)

VRH Ocean - (1.8.2013 C.I.E. C.I.B. CH Fashion du Bois de la Rayere x CH CZ & PL Crazy Corazon Brdské zlato)

Corinky fotogalerie - štěňátko & dorostenka & dospělák & 1. vrh & 2. vrh

CH Ashbury Angel Heart

ICH, Fr & LuxCH Taram du Bois de la Rayére

MCH ICH Beeangee Jumping Jack Flash

ICH & Trialer Alibren Mon Cheri avec Stanroph

Ashbury Summer Sun

MCH & ICH & Trialer Paudell Pure Passion

ICH & Trialer Ashbury Lovely Lisane

JCH & CH Aireen Brdské zlato "U"

JCH, ICH, MCH Ashbury Touch The Sky

Styal Santa Baloo

Ashbury Peace And Love

MCH & DualCH Delibes´s Golden Marian "U"

Hiekkakankaan Go-Go-Gunnar

Delibes´s Jig Pulp